رفتن به مطلب

کاربر گرامی

به انجمن ناول 98 خوش آمدید

 برای استفاده از تمامی امکانات انجمن باید در انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید.

 

عضویت در 20 ثانیه شما میتونید از تمام امکانات سایت رایگان استفاده کنید.


ismaeil_hs

دانلود جزوه فصل اول زیست یازدهم ( استاد علمی )

پست های پیشنهاد شده

دانلود جزوه فصل اول زیست یازدهم ( استاد علمی )

 

جزوه فصل اول زیست یازدهم در مورد تنظیم عصبی به بحث و تبادل پرداخته است که جهت دانلود ان به انتهای پست مراجعه کنید

درباره جزوه فصل اول زیست یازدهم

امروز جزوه فصل اول زیست یازدهم تالیف استاد علمی را برای دانش آموزان سال یازدهم آماده کرده ایم. جزوه فصل اول زیست یازدهم جزوه کامل از زیست یازدهم را برای دانش آموزان فراهم کرده که شامل توضیحاتی کامل از بخش های مختلف فصل تنظیم عصبی زیست یازدهم است و مطالب مفهومی موجود فصل اول زیست یازدهم به طور کامل کامل شرح داده است و نکات پیرامون تصاویر موجود در فصل اول زیست یازدهم تجربی بصورت کامل ثوضیح داده شده است . سایت همکلاسی در طول سال تحصیلی جزوه های سایر فصل های زیست یازدهم را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد که برای دانلود جزوه زیست یازدهم میتوانید به بخش جزوه های کنکوری و برای دریافت کتاب زیست یازدهم به بخش کتاب های یازدهم مراجعه کنید.

 

توضیحات جزوه فصل اول زیست یازدهم

در این قسمت با توجه به اهمیت نحوه ی مطالعه ی فصل اول زیست یازدهم و سایر فصلهای کتاب زیست یازدهم در کنکور تجربی به روش های مطالعه زیست کنکور سراسری تجربی می پردازیم . اگر نگاهی به سوالات کنکور 96 تجربی و یا کنکور سال های اخیر داشته باشیم می بینیم که نحوه ی طرح سوالات کنکور به شیوه ی است که فقط حفظ کردن مطالب نمیتواند نیاز شما را در پاسخ دادن به سوالات زیست شناسی در کنکور برطرف کند و باید علاوه بر آن نحوه ی مطالعه ی خود را بصورت مفهومی و ترکیبی تعمیمی نیز انجام دهید. به طور مثال شما میتوانید مطالب فصل اول زیست یازدهم را با فصل حواس زیست یازدهم ترکیب کنید که موضوع ترکیب فصل های مختلف از بخش های مورد سوال در درس زیست کنکور تجربی است.

 

در واقع باید دانش اموزان یازدهم باید به توانایی کامل در نحوه مطالعه زیست کنکور به این روش رسیده باشند که بتواند مطالب فصل های مختلف زیست یازدهم را با هم ترکیب و همچنین بتواند این مطالب را با زیست سال دهم و یا زیست سال های بالاتر ترکیب کند. بخش دیگر سوالات بر مفهوم مطالب موجود در هر فصل استوار است و شما باید مطالب را بصورت عمقی مطالعه نمایید و نکات مفهومی را از آن استخراج کنید. البته برای تسلط بر این موضوع شما میتوانید از منابع کمک درسی و جزوه های زیست شناسی که توضیحات آنها بصورت مفهومی و مقایسه ای و ترکیبی و تعمیمی است استفاده نمایید که برای دریافت جزوه زیست یازدهم میتوانید به قسمت جزوه های کنکوری زیست مراجعه نمایید . فصل اول زیست یازدهم در دو بخش آماده شده است . در بخش اول فصل تنظیم عصبی درباره ی یاخته های بافت عصبی توضیح و در مورد انواع یاخته ی عصبی و نحوه ی شکل گیری پیام عصبی شرحمی دهد. در بخش دو فصل اول زیست سال یازدهم در مورد ساختار دستگاه عصبی که شامل دستگاه عصبی مرکزی و دستگاه عصبی محیطی و دستگاه عصبی جانوران توضیح میدهد. جهت دریافت سایر جزوه زیست یازدهم به سایت همکلاسی مراجعه کنید.

 

 

لینک دانلود : 2017-10-تنظیم عصبی.pdf

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×